Crea'tif kosmetyka i fryzjerstwo w krakowie
O nasZespół

O nas

Nasza krótka historia…


We wrześniu 2010 r. otworzyliśmy nowy salon fryzjersko-kosmetyczny.

Salon nowy, dysponujący nowoczesnymi technologiami, kadra w pełni profesjonalna. Wykorzystujemy w pracy zapał młodych profesjonalistów i doświadczenie starszych mistrzów. Nasi fryzjerzy są mistrzami sztuki cięcia, którzy pracowali w prestiżowych krakowskich salonach. Rozpoczęliśmy pracę nad własnym modelem usług fryzjerskich i zabiegów kosmetycznych. Proponujemy naszym klientkom i klientom ekskluzywne marki i bardzo wysoką jakość usług. Chcemy, by wszyscy nasi klienci wychodzili od nas zadowoleni, przede wszystkim Ci najbardziej wymagający. To Oni nas mobilizują do dalszego podnoszenia jakości naszych usług. Prace z każdym klientem traktujemy jako osobiste wyzwanie.

W salonie Crea'tif pracują zdolni mistrzowie stylizacji, posiadający ponadprzeciętny zmysł artystyczny i wyczucie smaku. Są na bieżąco z aktualnymi światowymi trendami. Korzystają z dorobku zawodników startujących w międzynarodowych konkursach, biorą udział w pokazach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i francuskich szkoleniowców.

Zapraszamy do nas, gdzie oprócz profesjonalnych usług, spotkacie się Państwo z kreatywną załogą i miłą atmosferą. Wizyta u nas to nie tylko korzyść, ale i przyjemność.